Ramowy rozkład dnia

SCHODZENIE SIĘ DZIECI

6:00-7:30 - zabawy dowolne wg zainteresowań dzieci: manipulacyjne, konstrukcyjne, tematyczne, dydaktyczne.

7:30-8:00 - indywidualne wspomaganie i korygowanie rozwoju, praca z dzieckiem zdolnym; pozostałe dzieci zabawy dowolne.

Czytaj więcej: Ramowy rozkład dnia

Informacja publiczna

Informacje publiczne dotyczące Przedszkola nr 4 w Poznaniu dostępne są na stronie BIP.

Nasza Kadra

W przedszkolu zatrudniona jest siedmioosobowa, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Jest to zespół twórczy, kreatywny, poszukujący nowoczesnych i nowych rozwiązań, dobrze zintegrowany i współpracujący ze sobą,

dobrze zorientowany w przemianach współczesnej edukacji, nastawiony na zdobywanie wysokich kwalifikacji, ustawiczne doskonalący się zawodowo w ramach zorganizowanych form instytucjonalnych i WDN. Ważną grupą, która współtworzy obraz przedszkola jest zespół pracowników administracyjno - obsługowych. Pomimo krótkiego okresu wspólnej pracy udało się spowodować, że wszyscy pracownicy czują się ważni i odpowiedzialni za swoje stanowiska pracy. Każdy zna zakres swoich obowiązków i sumiennie je wykonuje. Sprzyja temu atmosfera przyjaźni i wzajemnego zrozumienia.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

PRACOWNIK TECHNICZNY

pan Bogusław

Wyposażenie

Przedszkole jest nowoczesnym obiektem w architekturze zewnętrznej i wewnętrznej. W przedszkolu znajdują się cztery sale zajęć wychowawczo-dydaktycznych, wyposażone w kolorowe sprzęty i pomoce dydaktyczne. Sale są przestronne i jasne.

Czytaj więcej: Wyposażenie