18.03.2019 - 22.03.2019

PONIEDZIAŁEK

- Śniadanie: mleko z miodem, herbata owocowa, pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa krakowska, serek puszysty, pomidor koktajlowy.

- I obiad: żurek z białą kiełbasą, deser z kaszy jaglanej na mleku z miodem i bakaliami, gruszka.

- Obiad: placki ziemniaczano-marchewkowe, sok kubuś marchewkowy.

WTOREK

- Śniadanie: zupa mleczna z płatkami owsianymi, herbata z cytryną, bułki mieszane z masłem, dżem brzoskwiniowy bez cukru, miód.

- I obiad: krem szparagowy z groszkiem ptysiowym, smothie truskawkowo-bananowe, jabłko.

- Obiad: kaszotto z warzywami i mięsem z indyka, ogórek kwaszony, sok jabłkowy.

ŚRODA jadłospis ułożony przez dzieci z sali zielonej

- Śniadanie: kakao, herbata miętowa, pieczywo mieszane z masłem, kiełbaski z szynki na ciepło, ketchup.

- I obiad: zupa wiedeńska z makaronem, mleczny kubek owocowy, banan.

- Obiad: pyzy drożdżowe na parze, gulasz wieprzowy, surówka z czerwonych buraczków, sok pomarańczowy.

CZWARTEK

- Śniadanie: kakao, herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, szynka drobiowa, zielony gziczek na sałacie, ogórek zielony.

- I obiad: zupa zielony ogród, galaretka agrestowa z jogurtem naturalnym, kiwi.

- Obad: zapiekanka makaronowa ze szpinakiem i kurczakiem, brokół na parze z masełkiem, sok jabłkowy.

PIĄTEK

- Śniadanie: kawa inka, herbata brzoskwiniowa, pieczywo mieszane z masłem, jajko gotowane ze szczypiorkiem, ser żółty, rzodkiewka.

- I obiad: krem pomidorowy z ryżem, bułka mleczna z masłem i powidłami, jabłko.

- Obiad: ziemniaki z koperkiem, ryba zapiekana, surówka z kapusty kwaszonej, marchwi i jabłka, sok z czarnej porzeczki.

25.03.2019 - 29.03.2019

PONIEDZIAŁEK

- Śniadanie: kakao, herbata owocowa z miodem, pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa krakowska, mozarella, pomidor ze szczypiorkiem.

- I obiad: krem marchewkowy z groszkiem ptysiowym, kisiel żurawinowy z jogurtem greckim, gruszka.

- Obiad: ziemniaki z koperkiem, kotleciki drobiowe, mizeria, sok wiśniowy.

WTOREK

- Śniadanie: płatki owsiane na mleku, herbata z cytryną i miodem, bułki mieszane z masłem, konfitura wiśniowa bez cukru, miód.

- I obiad: zupa z soczewicy czerwonej, danonek, banan.

- Obiad: makaron, sos boloński, sałata w sosie ogrodowym, sok z czarnej porzeczki.

ŚRODA

- Śniadanie: kawa inka, herbata malinowa z miodem, pieczywo mieszane z masłem, kabanosy drobiowe, serek puszysty, papryka czerwona.

- I obiad: zupa kalafiorowa, serek waniliowy z musem mandarynkowo-nektarynkowym, jabłko.

- Obiad: kasza gryczana, udziec z indyka w sosie własnym, sałatka bałkańska, sok jabłkowy.

CZWARTEK jadłospis ułożony przez dzieci z sali czerwonej

- Śniadanie: kakao, herbata z cytryną i miodem, pieczywo mieszane z masłem, parówki paryżanki na ciepło, ketchup.

- I obiad: rosół z makaronem, rogal mleczny z masłem i powidłami, banan.

- Obiad: pierogi z białym serem, puree z marchewki, sok kubuś.

PIĄTEK

- Śniadanie: kawa mleczna, herbata miętowa z miodem, pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem, rzodkiewka.

- I obiad: zupa pomidorowa z ryżem, serniczek na zimno z brzoskwinią, jabłko.

- Obiad: ziemniaki z koperkiem, filet z miruny, surówka z kapusty kwaszonej, marchwi i jabłka, sok pomarańczowy.