Nasza Kadra

W przedszkolu zatrudniona jest siedmioosobowa, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Jest to zespół twórczy, kreatywny, poszukujący nowoczesnych i nowych rozwiązań, dobrze zintegrowany i współpracujący ze sobą,

dobrze zorientowany w przemianach współczesnej edukacji, nastawiony na zdobywanie wysokich kwalifikacji, ustawiczne doskonalący się zawodowo w ramach zorganizowanych form instytucjonalnych i WDN. Ważną grupą, która współtworzy obraz przedszkola jest zespół pracowników administracyjno - obsługowych. Pomimo krótkiego okresu wspólnej pracy udało się spowodować, że wszyscy pracownicy czują się ważni i odpowiedzialni za swoje stanowiska pracy. Każdy zna zakres swoich obowiązków i sumiennie je wykonuje. Sprzyja temu atmosfera przyjaźni i wzajemnego zrozumienia.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Jolanta Raczyńska