Wyposażenie

Przedszkole jest nowoczesnym obiektem w architekturze zewnętrznej i wewnętrznej. W przedszkolu znajdują się cztery sale zajęć wychowawczo-dydaktycznych, wyposażone w kolorowe sprzęty i pomoce dydaktyczne. Sale są przestronne i jasne.

Sala "zerówki" jest koloru czerwonego, "starszaków" żółta, "średniaków" zielona a "maluchów" niebieska. Wszystkie meble i pozostałe wyposażenie odpowiednio komponują się z ich kolorystyką. Każda sala posiada własną toaletę dopasowaną kolorystycznie, w której łatwo utrzymać czystość i higienę. Wśród bogatego wyposażenia sal na szczególną uwagą zasługują zabawki dużego formatu - w sali dla dzieci najmłodszych - zarówno do zabaw manipulacyjno-kompensacyjnych jak i zabaw ruchowych np. zjeżdżalnie, bujaki itp. Przedszkole posiada osobne wyjście na plac zabaw oraz toaletę z której dzieci mogą korzystać podczas pobytu na powietrzu. Jest to bardzo praktyczne oraz ważne ze względów bezpieczeństwa. Ogród wyposażony jest w drewniane, bezpieczne sprzęty do zabaw oraz nowoczesną bezpieczną nawierzchnię.